Списак чланова

СПИСАК ЧЛАНОВА ДРУШТВА НАСТАВНИКА СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ РС

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА МЈЕСТО

Нада Микановић ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Угљевик
Богдана Митровић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Лопаре
Радинка Лукић ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Угљевик
Валентина Гаврић ЈУ СШЦ „Михаило Петровић Алас“ Угљевик
Андријана Пекић ЈУ ОШ „Вељко Чубриловић“ Добој
Душанка Стевановић ЈУ СШЦ „Михаило Петровић Алас“ Угљевик
Жељко Агостини ОШ „Бранко Радичевић“ Бања Лука
Дане Јовичић ЈУ ОШ „Стебан Немања“ Горњи Драгачевац
Смиљана Антонић СЦ „Љубиша Младеновић“ Бања Лука
Данијела Штрбац Гимназија Бања Лука Бања Лука
Звјездана Брборовић СШЦ „Гемит Апеирон“ Бања Лука
Борјана Стојић СШ „Челинац“ Челинац
Сенка Радић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Љубиње
Мирјана Радић ОШ „Вук Караџић“ Требиње
Драгиња Палавестра ОШ „Вук Караџић“ Требиње
Бојана Муминовић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Модрича
Вукола Секуловић ОШ „Веселин Маслеша“ Фоча
Душко Крсмановић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Фоча
Соња Симовић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Фоча
Ведрана Радиновић ЈУ ОШ „Бранко Ћопић“ Приједор
Драженка Међед ЈУ ОШ „Јован Цвијић“ Приједор
Мирослав Чаваркапа ЈУ ОШ „Свети Сава“
Јелена Јаћимовић Јањетовић ЈУ ОШ „Мајка Кнежопољка“ Кнежица
Наташа Кокоруш ЈУ СШЦ „Петар Кочић“ Зворник
Слађана Балчаковић ЈУ СШЦ „Сребреница“ Сребреница
Дане Бучалина ЈУ СШЦ „Сребреница“ Сребреница
Дијана Гранић СШЦ „Пале“ Пале
Јелена Парађина СШЦ „Пале“ Пале
Бранкица Ђурић ЈУ ОШ „Милан Ракић“ Буковица Велика
Наташа Видовић ЈУ ОШ „Милан Ракић“ Буковица Велика
Данијела Лубура ЈУ ОШ „Алекса Шантић“
Љиљана Вулин ЈУ ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука
Миланка Росић ЈУ ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука
Љубинка Писић ЈУ СШЦ „Петар Кочић“ Зворник
Зоран Куљић ЈУ СШЦ „Петар Кочић“ Зворник
Бојана Драгутиновић ОШ “ Свети Сава“ Зворник
Слободанка Граонић ЈУ Гимназија „Петар Кочић“
Радослава Зорић Гимназија Бања Лука Бања Лука
Анела Тодоровић ОШ „19. април“ Дервента
Божана Томинчић ОШ „19. април“ Дервента
Слађана Дринић ЈУ Гимназија Градишка Градишка
Дарио Гвозден Средња стручна и техничка школа Градишка
Цвијета Ђурђић СШЦ „Петар кочић“ Зворник
Александра Крминаш ЈУ „Гранђевинска школа“ Бања Лука
Славица Филиповић СШЦ Фоча Фоча
Мирјана Ивановић СШЦ Фоча Фоча
Славко Ђурић ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
Снежана Марчетић ЈУ ОШ „Георгиј С. Раковски“ Бања Лука
Татјана Голијанин ЈУ ОШ „јован Дучић“ Шековићи
Слађана Радовић ОШ „Рудо“ Рудо
Милана Ступић ОШ „Бошко Буха“ Штрпци
Весна Новаковић ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука
Сњежана Суботић ОШ “ Младен Стојановић“
Милица Стојановић ОШ „Кнез Иво од Семберије“ Бијељина
Тања Лугоња Радумило ЈУ ОШ „Свети Сава“ Добој
Јадранка Јанковић ОШ „Соколац“ Соколац
Исидора Миљић СШЦ „Јован Дучић“ Теслић
Санела Скакић ОШ „Петар Кочић“ Ситница
Слађана Ћетојевић ОШ „Милутин Бојић“ Бања Лука
Драгана Малчић ОШ „милан Ракић“ Карановац
Бранка Јаковић ЈП Службени лист БиХ Сарајево
Драгана Петрић ЈУ ОШ „Милутин Бојић“ Поткозарје
Наташа Новаковић Француска школа (CIFS) Сарајево
Нада Павићевић ОШ „Свети Сава“ Зворник
Маја Степановић ОШ „Свети Сава“ Зворник
Радинка Марјановић ОШ „Свети Сава“ Зворник
Сања Лазић ОШ „Свети Сава“ Зворник
Слађана Илић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Лопаре
Бојана Алаџић ОШ „Вук С. Караџић“ Добој
Смиља Николић ЈУ ОШ „Доситеј Обрадовић“ Корај
Весна Јашаревић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Ист. Ново Сарајево
Новка Сладоје ЈУ ОШ „Свети Сава“ Ист. Ново Сарајево
Смиља Гојковић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
Гордана Асентић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
Биљана Ковачевић ЈУ ОШ „Лијешће“ Брод
Озренка Клачар ОШ „Мокро“ Мокро
Жељена Ковачевић ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
Оливера Спасојевић ОШ „Никола Тесла“
Славица Ковачевић Калаба ОШ „Петар Кочић“ Шибовска
Грозда Томић ОШ „Никола Тесла“ Прњавор
Дијана Врховац ОШ „Никола Тесла“ Прњавор
Бранка Грујичић ЈУ СШЦ „Фоча“ Фоча
Свјетлана Гутаљ Вујиновић ОШ „Петар Кочић“ Имљани
Сања Лемез ОШ „Свети Сава“ Ист. Ново Сарајево
Весна Батиница ЈУ ОШ „Бранко Ћопић“ Приједор
Дуња Илић ЈУ Гимназија Бања Лука Бања Лука
Татјана Стојановић ОШ „Петар Кочић“ Сјенина Ријека
Далиборка Балорда Јанковић Економска школа Брчко
Мира Станишев
Дијана Богдановић
Далија Штрбац
Сузана Вуковић
Блаженка Ђоројевић ОШ „Вук Караџић“ Нови Град
Тања Лакић
Љубисав Симић ЈУ СШЦ „Братунац“ Братунац
Милијана Гајић ОШ „Ђура Јакшић“
Весна Станишић ОШ „Петар Петровић Његош“ Илиџа
Слободанка Каламанда ЈУ ОШ „Петар Кочић“ Шипраге
Жељка Драгаш ОШ „Јован Дучић“ Чајниче
Јелена Ковач ОШ „Јован Дучић“ Чајниче
Милана Савичић ЈУ ОШ „Иван Горан Ковачић“
Сабира Вук
Марица Ступар ЈУ ОШ „Иван Горан Ковачић“
Милана Бабић ОШ „Вук Караџић“ Требиње
Дубравка Николић
Ђурђица Ђукић ОШ „Доситеј Обрадовић“
Слободанка Јанковић СШЦ „Пале“ Пале
Драгана Гутаљ
Бранка Чугаљ
Сандра Пекић
Милена Ивановић
Саша Ђукић
Јелена Параћина СШЦ „Пале“ Пале
Момчило Цвјетиновић
Драгана Курушић ЈУ ОШ „Петар Кочић“ Шипраге
Јово Ескић ОШ „Свети Сава“ Котор Варош
Ружица Марић ОШ „Веселин Маслеша“ Фоча
Јелена Смрекић ОШ „Веселин Маслеша“ Фоча
Зорица Лукић ОШ „Иво Андрић“ Кулаши
Младена Благојевић
Мира Алексић
Сретенка Ђурић Угоститељска и трговинска школа Добој
Емина Ђубо ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Котор Варош
Анела Лакета ОШ „Иван Горан Ковачић“
Марина Тута
Биљана Смиљанић ЈУ СШЦ „Јован Дучић“ Теслић
Санела Недић ЈУ СШЦ „Јован Дучић“ Теслић
Данијела Маливојевић Цвијић
Слађана Меленовић
Божица Стјепановић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Брод
Дејана Шкорић Мијатовић ЈУ ОШ „Др Младен Стојановић“ Јошавка
Радојка Мићић ЈУ ИШ „Јован Дучић“
Смиља Павић ОШ „Јосиф Панчић“ Козица
Предраг Шошкић ОШ „Вук С. Караџић“ Добој
Оливера Петричевић ОШ „Вук С. Караџић“ Добој
Сања Тешановић ОШ „Вук С. Караџић“ Добој
Јелена Ђурковић ОШ „Вук С. Караџић“ Добој
Милија Пајкић ОШ „Свети Сава“ Добој
Јохана Панић ОШ „Свети Сава“ Добој
Сњежана Шућур ОШ „Свети Сава“ Добој
Младен Видовић Техничка школа Добој
Војо Стјепановић Добој
Зоран Попадић
Славојка Продановић ОШ „Десанка Максимовић“ Станари
Мира Ђекић
Биљана Брдар
Гордана Бањац
Далиборка Челар ОШ „Никола Тесла“ Дервента
Далиборка Малешевић ОШ „19. април“ Дервента
Слађана Топаловић
Мишо Сербић
Бети Пантић Вујичић ОШ „Никола Тесла“ Дервента
Славен Шмуља ОШ „Никола Тесла“ Дервента
Сњежана Ђурић Пукета ОШ „19. април“ Дервента
Тања Врачевић СШЦ Дервента
Остоја Топрек Чечава
Милена Ђурић
Жељка Дамјановић
Нада Вуковић
Актив наставника ОШ „Милош Дујмић“ Челинац
Милкица Гранолић ЈУ ОШ „Др Младен Стојановић“ Јошавка
Слободан Митровић
Загорка Тривић ЈУ ОШ „Др Младен Стојановић“ Јошавка
Две чланарине ОШ „Новак Пивашевић“ Дубраве
Љиља Теодоровић ОШ „Петар Петровић Његош“ Бања Лука
Три чланарине ОШ „Петар Петровић Његош“ Бања Лука